Connect with us

Gözlük

2021’de ne tarz modeller moda olacak

Published

on

2021’de ne tarz modeller moda olacak- Şimdi hangi gözlükleri almaya değer

Gözlükler gözden kaçamayan bir aksesuardır. Gözlükler için çerçeve seçerken, sadece rahatlığına ve dayanıklılığına değil, aynı zamanda ne kadar şık olduğuna ve bu sezonun kıyafetleriyle uyumlu bir şekilde birleşip birleşmeyeceğine de dikkat etmeniz gerekiyor. Bakalım 2021’de hangi tarz çerçevelerin moda olacağını görelim.

Gözlükler

2021'de ne tarz modeller moda olacak

Kedi Gözü “Cat Eye”

Bu zarif çerçeveler, şık ve modern bir kadının imajını oluşturmaya yardımcı olur. Kedi gözlüğünün sivri, yükseltilmiş bir dış köşesi vardır. XX yüzyılın 50’li yıllarında popüler hale geldiler ve hala moda dergilerinde ve podyumlarda düzenli olarak yer alıyorlar. Çerçeveler, özellikle çerçeve ve lens renklerini deniyorsanız, canlı ve abartılı görünümler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Büyük Çerçeveler

2021’de devasa plastik çerçeveler moda olacak. Baskılar, süslemeler ve farklı aksesuarlarda ilave edilebilir. Leopar desenli veya kakmalı bir çerçeve orijinal görünecektir. Bu tür modeller sizin için çok cüretkar ise, ince metal çerçeveli daha sofistike olabilir. Hem iş hem de gündelik görünümü mükemmel şekilde tamamlayacaklar.

Bu çerçeveler kimler için?

Hepsinden iyisi, kedi gözü gözlükleri kare, oval ve yuvarlak yüzlü kadınlar için uygundur. Çerçeveler, elmas şeklindeki yüzüyle güzel görünüyor. Ancak kalp şeklinde ve üçgen bir yüze sahip kişiler kaçınmalıdır.

Yuvarlak çerçeveler

2021’deki bir başka trend de klasik yuvarlak çerçeveler. İnce, neredeyse ağırlıksız gözlükler göze batmayan ve özlü görünüyor. Sahibini bir moda tutkunu olarak nitelendirmezler, ancak hassas zevkini vurgularlar.

Gümüş ve altın renkli ince metal çerçeveler 2020-2021 yıllarında moda. Pahalı görünüyorlar ve çok fazla dikkat çekmiyorlar.

Klasik yuvarlak çerçeveler çok sıkıcı görünüyorsa, daha abartılı varyasyonlardan birini seçebilirsiniz: çokgen çerçeve, alışılmadık bir köprü veya “havacılara” yakın bir şekil.

Bu çerçeveler kimler için?

Oval, dikdörtgen, kare, üçgen yüzlü olanlar için mükemmel bir seçimdir. Aslında, sadece çenesi büyük olanlar ve yuvarlak yüzlü kişiler böyle bir aksesuara karşı dikkatli olmalıdır.

Açısal şekiller

Herhangi bir şekle sahip bir çerçeveye birkaç köşe eklerseniz, yeni bir tarz ortaya çıkacaktır. Tasarımcılar bu numarayı takdir ettiler ve 2021 model yılı için neredeyse tüm klasik çerçevelerin çokgen varyasyonlarını yayınladılar. Denemekten hoşlananlara tavsiye edilebilir. Gözlükler ilginç ancak gösterişli değildir. Bu nedenle günlük kullanım için uygundurlar.

Yarı saydam çerçeveler

Plastik yarı saydam çerçeveler, 2021’in ana trendi olma tehlikesiyle karşı karşıya. Kolay görünüyorlar ve daha da önemlisi, hemen hemen her giysiyle uyumlu. Yarı saydam çerçeveler mutlaka beyaz değildir. Bir çok renk pembe seçenekleri vardır. Renk doygunluğunun değiştiği modeller özellikle ilginçtir.

Faset (Çerçevesiz) Çerçeveler

Gözlükleri farklı giyim tarzlarıyla eşleştirme sorunlarından tamamen nasıl kurtulurum? Çerçevesi görünmeyen bir model satın alın. Doğru, bu tür çerçeveler tüm lensler için uygun değildir. Cam tercihiniz kırılmaya karşı dirençli camlardan yana olmalıdır.

Ancak tam tersine lensin tamamını çevrelemeyen çerçeveli bir çözüm dikkat çekiyor.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.